Odměny si může vyzvednout kdokoliv zaregistrovaný v Klubu BONUS - registrace zde. Objednávkový formulář se otevře po kliknutí na tlačítko objednat: Napište kód (číslo) odměny a adresu na kterou ji chcete doručit (zatím pouze Pelhřimov) nebo uveďte telefonní číslo pokud chcete odměnu vyzvednout osobně. Doručení do 3 dnů. Ostatní si mohou vyzvednutí domluvit kdekoli v Pelhřimově. V jedné objednávce můžete uvést více kódů odměn.

Odměna 000 - E-mailové Magazíny

Podle Vaši registrace na webu - Humpolec, Pelhřimov nebo Relax, máte nastaven odběr hlavního e-mailového Magazínu, ale můžete si přiobjednat i další:

• Klub BONUS Magazín e-mailem pro Humpolec a okolí - Humpolec
  • Klub BONUS Magazín e-mailem pro Pelhřimov a okolí - Pelhřimov
  • Klub BONUS Magazín e-mailem pro Relax - Zábava

Pokud budete chtít některý odhlásit je tato možnost vždy v e-mailovém Magazínu zcela dole.

Odměna 001 - Vstupenka 1+1 Muzeum rekordů a kuriozit

Objednat můžete maximálně 2 vstupenky za 6 měsíců.

Vstupenka 1+1 zdarma, v hodnotě 120 Kč, do Muzea rekordů a kuriozit - Pelhřimov. Platí jako volná vstupenka pro 1 osobu při zakoupení druhé vstupenky. Lze jí využít ke vstupu do obou expozic Muzea rekordů a kuriozit. Odměnu přináší: Agentura Dobrý den - Muzeum rekordů a kuriozit.

Odměna 002 - Vstupenka 1+1 Malé muzeum Bible

Objednat můžete maximálně 1 vstupenku za 6 měsíců.

Vstupenka 1+1 zdarma, v hodnotě 50 Kč, do Malého muzea Bible - Starý Pelhřimov. Platí jako volná vstupenka pro 1 osobu při zakoupení druhé vstupenky ve stejné nebo nižší hodnotě. Odměnu přináší: Malé muzeum Bible.

Odměna 003 - Pelhřimov - kolorovaný lept

Objednat můžete maximálně 1 odměnu.

Pelhřimov - kolorovaný lept K. Postla podle kresby V. Juhna - rozměry 33 x 45 cm. Odměnu přináší: Agentura Dobrý den - Muzeum rekordů a kuriozit.

Pouze pro prvních čtyři objednávky, posledních 4 kusy.

Odměna 004 - Vstupenka 1+1 Muzeum Tři oříšky pro Popelku

Objednat můžete maximálně 1 vstupenku.

Vstupenka 1+1 zdarma, v hodnotě 130 Kč, do Muzea Tři oříšky pro Popelku - Počátky u Pelhřimova. Platí jako volná vstupenka pro 1 osobu při zakoupení druhé vstupenky. Lze jí využít ke vstupu do obou expozic Muzea rekordů a kuriozit. Odměnu přináší: Agentura Dobrý den - Muzeum rekordů a kuriozit.

Odměna 005 - Pohlednice Pelhřimov - město rekordů

Objednat můžete maximálně 1 pohlednici.

Pohlednice Pelhřimov - město rekordů. Odměnu přináší: Agentura Dobrý den - Muzeum rekordů a kuriozit.

Odměna 006 - Časopis Magazín Robinson 2/2017

Objednat můžete maximálně 1 časopis.

Magazín Robinson 2/2017. Odměnu přináší: Agentura Dobrý den - Muzeum rekordů a kuriozit.

Pouze pro prvních sedm objednávek, posledních 7 kusů.

Odměna 007 - Časopis Magazín Robinson 3/2017

Objednat můžete maximálně 1 časopis.

Magazín Robinson 3/2017. Odměnu přináší: Agentura Dobrý den - Muzeum rekordů a kuriozit.

Odměna 008 - Sleva rodinné vstupné Malé muzeum Bible

Objednat můžete maximálně 1 vstupenku za 6 měsíců.

Sleva pro rodinné vstupné. Původní cena 120Kč, cena po slevě pro členy Klubu BONUS 100Kč do Malého muzea Bible - Starý Pelhřimov. Odměnu přináší: Malé muzeum Bible.

Odměna 009 - Sleva na nákup v knihkupectví 10%

Objednat můžete trvalou slevu na všechny nákupy.

Trvalá sleva 10%, při minimální útratě 200 Kč, na nákup v Knihkupectví U Vrány - Pelhřimov. Odměnu přináší: Knihkupectví U Vrány.

Odměna 010 - Sleva na nákup v knihkupectví 20%

Objednat můžete maximálně 1x za 3 měsíce.

Poukázka na jednorázovou slevu 20%, při minimální útratě 200 Kč, na nákup v Knihkupectví U Vrány - Pelhřimov. Odměnu přináší: Knihkupectví U Vrány.

Odměna 011 - Betlém manželů Šťastných

Objednat můžete maximálně 1 pohlednici.

Spolek přátel betlémů v Třešti - Luční 1061 Třešť.

Odměna 012 - Pohlednice Pelhřimov - město rekordů 2018

Objednat můžete maximálně 2 pohlednice.

Pohlednice Pelhřimov - město rekordů 2018. Odměnu přináší: Agentura Dobrý den - Muzeum rekordů a kuriozit.

Odměna 013 - CD - Hudba pro slavnostní příležitosti

Objednat můžete maximálně 1 CD.

CD - Hudba pro slavnostní příležitosti (Ein Fest für die Sinne). Rok 1994, 11 skladeb, délka 50 minut.

Odměna 014 - DVD - Musíme si pomáhat

Objednat můžete maximálně 1 DVD.

DVD - Musíme si pomáhat - v papírovém obalu. Česká republika, rok 2004, 120 minut. Velmi úspěšná okupační komedie je dalším společným dílem autorské dvojice scenáristy Petra Jarchovského a režiséra Jana Hřebejka.

Odměna 015 - DVD - Horem pádem

Objednat můžete maximálně 1 DVD.

DVD - Horem pádem - v papírovém obalu. Česká republika, rok 2004, 107 minut. Komedie, která vás rozpláče. Drama, které vás rozesměje. Dvěma převaděčům uprchlíků (Zdeněk Suchý, Jan Budař) zůstane po akci ve voze dvouměsíční dítě.