Nabídka pro Partnery

Staňte se partnerem Klubu BONUS. Co získáte?

Výhoda pro místní firmy a společnosti. Klub BONUS je cílený na celý okres Pelhřimov a širší okolí. Probíhá rozšiřování do dalších míst - Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj a další.

Za Vámi nabídnutou odměnu pro členy Klubu získáte reklamu na webu a Facebooku. O odměnách a jejich sponzorech jsou členové Klubu informováni i v každotýdenním e-mailovém magazínu.

Náhled současných odměn

Odměna může být ve formě slevy, kupónu, vstupu zdarma, speciální akce, případně dárku, lze i omezit pro určitý počet. Je možné domluvit různé individuální podmínky. Případně lze cokoli průběžně měnit. Je možné také vytvářet například jednorázové nebo časově omezené akce (případně množstvím pro určitý počet lidí). Nejste ani omezení jednou akcí.

Denní návštěvnost se pohybuje na www stránkách různě. Nahlédnout do návštěvnosti jednotlivých webů můžete výše na odkazech na TOPlisty. Na stránkách je vložen také Google Analytics, z kterého lze čerpat další důležité informace z návštěvnosti a mohu jej na požádání zpřístupnit.

Kontakty jsou uvedeny v levém menu. Další informace a podrobnější podmínky pro účast v Partnerství v Klubu BONUS můžeme domluvit telefonicky, e-mailem nebo osobně. Miroslav Galko.